Kompensacja mocy biernej

O nas

Zobacz, kim jesteśmy

Profesjonaliści fachu

W zespole posiadamy profesjonalistów ciągle poszerzajacych wiedzę i umiejętności.

Specjaliści branży

Pantheon Engineering, to połączenie wieloletniego doświadczenia biznesowego oraz pasji do energii elektrycznej. Zajmujemy się pomiarami elektrycznymi, specjalistycznym doradztwem w zakresie energetyki, a główny filar działalności, skierowany do przedsiębiorców, to kompensacja mocy biernej. „Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia” – wiemy, czego oczekuje przedsiębiorca korzystający z energii elektrycznej: optymalizacji kosztów, przy zachowaniu określonego profilu zapotrzebowania. Kompensacja mocy biernej to fizyczne zmniejszenie opłat za energię elektryczną. Dostawca energii, w wyniku ulepszenia przez nas parametrów wyjściowych sieci, NIE nalicza dodatkowych opłat za korzystanie z energii biernej, co przekłada się na obniżenie rachunków za energię elektryczną nawet o 50%!

TOP 0

wśród Najnowocześniejszych Technologii

do 0 %

Oszczędności na rachunkach

0 +

Zadowolonych Klientów

0 +

Lat Doświadczenia

Dlaczego warto nam zaufać?

Zobacz, jak wiele możemy Ci zaoferować

Producent kompensatorów mocy biernej

Jako lider w dziedzinie rozwiązań energetycznych, nie tylko oferujemy kompleksowe usługi w zakresie kompensacji mocy biernej, ale także jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy również współproducentem kompensatorów o najwyższych parametrach na rynku.

Nasze kompensatory mocy bierniej to owoc wieloletniego doświadczenia i zaangażowania w ciągłe doskonalenie. Zapewniają one nie tylko skuteczną eliminację opłat za energię bierną, ale także doskonałą jakość oraz niezawodność działania, co pozwala naszym klientom osiągnąć maksymalne korzyści i efektywność energetyczną.

Kamil Spyrka

Kamil Spyrka

CEO / Electric Engineer

Założyciel firmy

Założyciel Pantheon Engineering jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie elektryki oraz szeroko pojętych technologii związanych z tą branżą. Od najmłodszych lat zafascynowany prądami, obwodami i nowoczesnymi technologiami, rozwijał swoje zainteresowania i umiejętności, które teraz przekłada na profesjonalne podejście w prowadzeniu firmy. Szczególną inspirację czerpał z postaci Nikoli Tesli, który jest dla niego prawdziwą ikoną i wybitną osobowością. Dokonania Tesli na polu elektryki wywarły ogromny wpływ na jego pasję i dalszy rozwój zawodowy.

W działalności Pantheon Engineering, kieruje się przede wszystkim zaufaniem, uczciwością i odpowiedzialnością. Każdy projekt realizowany przez firmę opiera się na świadomych decyzjach popartych solidną wiedzą i bogatym doświadczeniem. Jako lider zespołu, zawsze dąży do tego, aby sprostać nawet największym wymaganiom klientów, gwarantując najwyższą jakość usług i pełne zaangażowanie.

Zaczynamy?

Zostaw nam wiadomość lub skontaktuj się bezpośrednio